javascript junior posao

• Hahahah fala :))

• Malo je van teme ali je sve više i više ovakvih nerealnih oglasa.

• Ma ovaj je jos i dobar kakvih ima, znam da sam jednom video oglas za Web developera, ali trazi i poznavanje Jave i C#, zatim python, ruby, php, gomilu frameworka i na kraju dodaje da je pozeljno iskustvo sa android i iOS…i tako :)

• Seems Legit :D

• U sustini, za ovakav oglas po mom misljenju bi morao da jako dobro znas Javascript (dakle, spavao si sa Javascript Bible Edition 6 pod jastukom), izuzetno dobro znas CSS3 i LESS, kao i da si razvijao ozbiljnije SPA (Single Page Application) aplikacije koristeci EmberJS ili ne daj boze AngularJS.

U svakoj laži ima pola istine, što znači da se laž sastoji od 1/2 koja je istina i 1/2 koja je laž. Ako na ovu drugu polovinu primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

1

• Ok, sada kapiram u kom smeru da idem :) Tnx :)

• Mozda slicno pitanje :)
    Treba mi ideja da odradim neki projekat u javascriptu i da okacim na svoj domen kao portfolio.
    Ocu da konkurisem kao junior i da pokazem da znam da baratam sa jezikom dovoljno da mogu da konkurisem za neki posao.
    Ima neko neki predlog ?
    Unapred zahvalan :)

• Baci pogled na http://codepen.io/popular/
    mozda nadjes nesto sto ce te inspirisati

• Probacu, hvala :)

Log in to reply