Devops V2 - dobrodošli :)

• @zulu said:

pozz i od mene

Dobrodosao :)

U svakoj laži ima pola istine, što znači da se laž sastoji od 1/2 koja je istina i 1/2 koja je laž. Ako na ovu drugu polovinu primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

0

• Pozdrav, lepa ideja, nadam se da cete istrajati i da ce baza korisnika konstantno rasti :)

Samo malo pitanje/zamerka:

Kada se zatvori prozor koji pita da li zelimo desktop notifikacije ( cini mi se “not now” na FF i na close dugme - x na Chromu ) to pitanje nastavlja da se pojavljuje kada se klikne na bilo koji deo stranice. Pomalo je iritirajuce :)

Screenshot_031515_120257_AM.jpg

p.s. Veliki plus za drag&drop upload slika

Edit: Kada se resetuje sifra (nakon sto se zaboravi) klik na dugme reset password ne vodi na neku drugu stranicu niti izbacuje meni vidljivo obavestenje da je reset bio uspesan, vec mi izbacuje vec pomenuti popup za desktop notifikacije

Izvini Kutija ako je mnogo za prvi post :)

• @dibidus said:

Pozdrav, lepa ideja, nadam se da cete istrajati i da ce baza korisnika konstantno rasti :)

Samo malo pitanje/zamerka:

Kada se zatvori prozor koji pita da li zelimo desktop notifikacije ( cini mi se “not now” na FF i na close dugme - x na Chromu ) to pitanje nastavlja da se pojavljuje kada se klikne na bilo koji deo stranice. Pomalo je iritirajuce :)

Screenshot_031515_120257_AM.jpg

p.s. Veliki plus za drag&drop upload slika

Edit: Kada se resetuje sifra (nakon sto se zaboravi) klik na dugme reset password ne vodi na neku drugu stranicu niti izbacuje meni vidljivo obavestenje da je reset bio uspesan, vec mi izbacuje vec pomenuti popup za desktop notifikacije

Izvini Kutija ako je mnogo za prvi post :)

Nije problem, videcu da se sredi problem sa sifrom. Desktop notifikacije su stvar browsera, mislim da se na to ne moze uticati ali cu proveriti.

U svakoj laži ima pola istine, što znači da se laž sastoji od 1/2 koja je istina i 1/2 koja je laž. Ako na ovu drugu polovinu primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

0

• Pozdrav svima! Nek je sa srecom.

Svidza mi se mobile first design, to je za pohvalu. Ovde sam da naucim prvenstveno (html&javascript) a kasnije i da mozda podelim svoja iskustva.

• Cool platforma, svaka cast !

• Prvo da pohvalim to što ste promenili onaj prvobitni “tile” (ili kako god) izgled naslovne strane, ovako je mnogo preglednije. Takođe pohvale za sam izgled foruma. Šteta je samo što nema toliko aktivnih tema. Ili svi sve znaju ili oni kojima je potrebna pomoć ni ne znaju da ovakav forum postoji :-(.
    Proverite, ali mislim da vam ne rade Recent posts na naslovnoj strani.
    Pozz svima i sve najbolje…

• Hvala :)

Trenutno radim na novoj temi i jos par stvari, kad se vratim sa odmora verujem da ce biti zavrseno i spremno sve. Takodje planiram da ulozim i malo novca u promociju same platforme, tako da mislim da ce biti dosta frekventnije nego pre.

U principu, imam dosta planova i zelje da unapredim platformu kako bi ljudi imali gde da dodju i postave pitanje na adekvatan ancin, umesto to da rade po drustvenim mrezama koje prosto nisu dovoljno dobre za to.

0

• Fale vam i naša slova u Roboto fontu, (latin-ext) :-).

• @Damiao said:

Fale vam i naša slova u Roboto fontu, (latin-ext) :-).

Da, da, vidim i ja - to je posledica azuriranja foruma od pre neki dan. Sredicemo :)

0

Log in to reply